ZNAJDŹ POŁĄCZENIE I KUP BILET   

TABLICZKA PRZYSTANKOWA   

AKTUALNOŚCI / ...

MAŁY MIŁOŚNIK KOMUNIKACJI Z WIZYTĄ NA ZAJEZDNI MOBILIS W URSUSIE

Czy marzenia się spełniają? Oczywiście, że tak, tylko trzeba mocno w to wierzyć!

W niedzielę 3 lutego 2019 r. odwiedził nas uśmiechnięty chłopiec, 10-letni Piotrek - podopieczny Fundacji Joanny Radziwiłł „Opiekuńcze skrzydła”. Przyjechał razem ze swoją mentorką Iloną Łepkowską, w ramach programu „Tandem Mentoring”.

Piotrek to absolutny fan komunikacji miejskiej oraz miłośnik naszych autobusów, którego wielkim marzeniem było zwiedzenie zajezdni Mobilis w Ursusie. Najbardziej podziwia pojazd Solaris 8,9 i chciał się o nim dowiedzieć jak najwięcej.

Na początek, mały gość otrzymał identyfikator kierowcy, a następnie zwiedził dyspozytornię i salę szkoleń. Poznał, jak wygląda obsługa codzienna autobusu Solaris 8,9 oraz uczestniczył w procesie tankowania, mycia autobusu, przejazdu przez kanały techniczne i diagnostyczne. W radiowozie Służby Zabezpieczenia Ruchu było również ciekawie, ale za kierownicą hybrydowego MAN-a czuł się wyjątkowo i wspaniale. Nasz gość był pod dużym wrażeniem po obejrzeniu z bliska autobusu Mercedes Conecto. W zwiedzaniu zajezdni towarzyszył mu p. Piotr – pracownik działu przewozów, po części warsztatowej oprowadzał p. Kamil - Mistrz Warsztatu. Wycieczka zakończyła się wręczeniem upominków firmowych.

Dziękujemy za pozytywnie spędzony czas i każdy uśmiech Piotrka ! :)

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.

 

 

04.02.2019, 19:07