Menu komunikacja miejska

Symbol Rozwoju Biznesu

Komunikacja Miejska

- Rozkład jazdy kursu Przasnysz - Gdańsk

 

            Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Przasnyszu informuje, że od dnia 19.06.2012r. 

zostaje uruchomiony kurs relacji Przasnysz - Nidzica - Olsztynek - Ostróda - Gdańsk według załączonego

rozkładu jazdy.

 

Godzina odjazdu Przystanek Godzina odjazdu
08:00 Przasnysz d.a.

20:30

08:08 Mchowo

20:22

08:13 Łanięta

20:17

08:21 Krzynowłoga Mała

20:09

08:25 Krajewo Kłódki

20:05

08:36 Stara Wieś k/Chorzel

19:54

08:39 Jarzynny Kierz

19:51

08:46 Janowo k/Nidzicy

19:44

08:48 Komorowo k/Nidzicy

19:42

08:52 Zawady k/Nidzicy

19:38

08:57 Jagarzewo

19:33

09:02 Więckowo

19:28

09:06 Módłki

19:24

09:08 Grzegórzki

19:22

09:11 Robaczewo

19:19

09;30 Nidzica d.a./d.k.

19:15

09:55 Olsztynek dw. kol.

18:20

10:55 Ostróda d.a.

17:50

11:45 Pasłęk d.k.

16:45

< Elbląg ul.Grunwaldzka McDonald's

16:20

12:10 Elbląg ul.Grunwaldzka Hotel

<

13:15 Gdańsk d.a. 15:15
     

 Oznaczenia:

z a - kursuje od 19.06 do 31.08

 

 


Nasza flota

1.jpg
1.jpg
10.jpg
10.jpg
11.jpg
11.jpg
12.jpg
12.jpg
14.jpg
14.jpg
16.jpg
16.jpg
17.jpg
17.jpg
18.jpg
18.jpg
19.jpg
19.jpg
2.jpg
2.jpg
20.jpg
20.jpg
3.jpg
3.jpg
4.jpg
4.jpg
5.jpg
5.jpg
6.jpg
6.jpg
7.jpg
7.jpg
8.jpg
8.jpg
9.jpg
9.jpg