ZNAJDŹ POŁĄCZENIE I KUP BILET   

TABLICZKA PRZYSTANKOWA   

TABOR

Stołeczny tabor Mobilis liczy łącznie 223 pojazdy. 

 

 Solaris Urbino 8,9m - 50 szt. w ruchu (54 szt. autobusów)

 Mercedes Benz Conecto G 18m – 50 szt. w ruchu (54 szt. autobusów)

Pod koniec lipca 2016 r. na warszawskie ulice wyjechało 100 fabrycznie nowych, praktycznie nieemitujących spalin autobusów Mobilis. Wraz z nowym taborem zaoferowaliśmy pasażerom bardzo wysoki komfort podróży. Autobusy mają szereg udogodnień: klimatyzację, monitoring, biletomaty, ekrany LCD z informacją pasażerską oraz system głosowego zapowiadania przystanków, napisy w alfabecie Braille’a. 

 

 MAN Lion’s City Hybrid - 50 szt. w ruchu (61 szt. autobusów)

W czerwcu 2018 r. rozpoczęliśmy realizację największego w Polsce kontraktu, w ramach którego tak duża flota autobusów hybrydowych jednocześnie wyjechała na ulice jednego miasta. Jako największy niezależny przewoźnik w stolicy, dostarczamy kompleksową obsługę linii Warszawskiego Transportu Publicznego, obejmującą nowoczesny tabor, doświadczoną i wysoko wykwalifikowaną kadrę oraz odpowiednio dostosowane zaplecze logistyczne. 

Nowoczesne autobusy z napędem hybrydowym nie emitują zanieczyszczeń w trakcie postoju i obsługi podróżnych w strefie przystanku. Do dyspozycji pasażerów w stolicy są nowoczesne, dwunastometrowe autobusy MAN Lion’s City Hybrid z napędem hybrydowym, wyprodukowane w fabryce MAN Bus w Starachowicach. Autobusy są w pełni niskopodłogowe, klimatyzowane, wyposażone w białe zewnętrzne tablice i biletomaty, wewnętrzne monitory do prezentacji informacji o trasie oraz znajdujących się na niej przystankach. Dodatkowo, w celu zapewnienia bezpieczeństwa wszystkim podróżnym, pojazdy wyposażone są w monitoring.

 

 Ponadto obecnie mamy jeszcze 50 szt. w ruchu (54 szt. autobusów) Solaris 18m. Kontrakt oficjalnie kończy się w listopadzie 2018 r.