ZNAJDŹ POŁĄCZENIE I KUP BILET   

TABLICZKA PRZYSTANKOWA   

KOMUNIKATY / ...

ATRAKCYJNE POŁĄCZENIA WAKACYJNE NAD MORZE - ROZKŁADY JAZDY

POJEDŹ Z NAMI NA WAKACJE. Dzięki naszym bezpośrednim połączeniom autobusowym z lubianymi miejscowościami wypoczynkowymi nad Bałtykiem podróż staje się prosta i komfortowa.

Nasi pasażerowie nie muszą martwić się o uciążliwe przesiadki z wakacyjnym bagażem czy obawiać się długiego oczekiwania na kolejne połączenie. Dodatkowo część kursów jest realizowana nocą, co zapewnia płynną jazdę na długich odcinkach i pozwala zaoszczędzić koszt dodatkowego noclegu.

W sezonie letnim 2017 oferujemy kursy na poniższych trasach (po kliknięciu rozkład jazdy będzie do pobrania)

Dla naszych wybranych pasażerów - dzieci, uczniów, studentów i seniorów mamy oczywiście specjalne zniżki. Szczegóły można sprawdzić TUTAJ

Kup bilet już dziś na naszej stronie internetowej używając panelu zakupowego po lewej stronie ekranu. Przy zakupie biletów autobusowych na www.mobilis.pl nie naliczamy żadnych dodatkowych opłat transakcyjnych. Dodatkowo zachęcamy do skorzystania z aplikacji mobilnej Mobilis Group, dzięki której również w wygodny i szybki sposób można zakupić bilety. Oczywiście sprzedaż prowadzimy także tradycyjnie w kasach dworcowych.

Mamy też dla Państwa kolejne udogodnienie - możliwość płatności kartą bankową za bilet u kierowcy.

Wybierz wakacyjne podróżowanie z nami :)

08.06.2017, 13:01