ZNAJDŹ POŁĄCZENIE I KUP BILET   

TABLICZKA PRZYSTANKOWA   

KOMUNIKATY / ...

PODRÓŻUJ NA MAJÓWKĘ Z MOBILIS

Wszyscy czekamy z niecierpliwością na długi majowy weekend, aby odpocząć i złapać pierwsze promyki słońca. To wspaniały czas na zwiedzanie i podziwianie różnych zakątków Polski.

 

Dziesiątki miast i mniejszych miejscowości czekają właśnie na Ciebie, a my zawieziemy tam każdego zainteresowanego z rodziną lub z przyjaciółmi bezpośrednio i w komfortowych warunkach. 

Z Mobilis Group możesz podróżować na urokliwe Mazury (Giżycko, Mrągowo, Szczytno, Olsztyn i wiele innych miejscowości) oraz nad przepiękne polskie morze (m.in. Kołobrzeg, Gdańsk ). Możesz również wybrać się na wycieczkę m.in. do Wrocławia, Bydgoszczy lub Torunia.

Wystarczy w naszej wyszukiwarce znaleźć interesujące Cię połączenie, a następnie w wygodny i prosty sposób kupić w atrakcyjnej cenie bilety online. W maju czeka na naszych pasażerów duża pula promocyjnych biletów -  już od 5 zł*.

Wybierz się na Majówkę z Mobilis Group :) 


* promocyjne ceny biletów obowiązują tylko w sprzedaży internetowej oraz na wybranych trasach, a dokonując zakupu na naszej stronie nie zapłacisz żadnych dodatkowych opłat transakcyjnych. 

 

21.04.2017, 12:12