ZNAJDŹ POŁĄCZENIE I KUP BILET   

TABLICZKA PRZYSTANKOWA   

O NAS

Mobilis Sp. z o.o. to największa w Polsce firma transportowa z ponad 25-letnią tradycją w przewozach pasażerskich w Polsce i za granicą.

 

Obecnie obsługujemy warszawskie oraz krakowskie autobusowe linie miejskie. Jesteśmy największym prywatnym operatorem komunikacji miejskiej w stolicy, który swoją bogatą wiedzę przekłada na codzienną jakość i kompleksowość usług. Przy obsłudze kontraktów korzystamy z doświadczonego i wykwalifikowanego zespołu specjalistów, aby realizować umowę na najwyższym możliwym poziomie. Zapewniamy wyszkolonych kierowców, zaplecze techniczne oraz know-how niezbędne do zorganizowania oraz utrzymania wysokiej jakości usług przez cały okres współpracy z Zarządem Transportu Miejskiego.

Wykonujemy również przewozy okazjonalne, pracownicze i turystyczne na terenie kraju i za granicą. Jako właściciel 4 Spółek PKS na terenie Mazowsza i Mazur realizujemy liniami autokarowymi połączenia regionalne i międzymiastowe.

Nasza flota to ponad 1000 autobusów i autokarów. Posiadamy nowoczesne pojazdy marek Solaris, Iveco, Autosan, Mercedes, Volvo, Scania i Man o różnej wielkości, przeznaczone do obsługi komunikacji miejskiej, dalekobieżnej i turystycznej. Ponadto Mobilis Sp. z o.o. jest właścicielem holenderskiej Spółki EBS Transportation BV, która obsługuje komunikację miejską na terenie Holandii. Codziennie 221 nowoczesnych autobusów marki Scania wozi pasażerów z regionu Waterland do centrum Amsterdamu.

100-procentowym właścicielem Mobilis Sp. z o.o. jest firma Egged, największy przewoźnik autobusowy w Izraelu oraz jeden z największych przewoźników pasażerskich na świecie.

Więcej informacji o naszych usługach znajdziecie Państwo na poszczególnych podstronach:

 Komunikacja miejska Warszawa

 Komunikacja miejska Kraków

 Wynajem autobusów

 Oddziały regionalne