ZNAJDŹ POŁĄCZENIE I KUP BILET   

TABLICZKA PRZYSTANKOWA   

O NAS

Mobilis Sp. z o.o. to największa w Polsce firma transportowa z ponad 25-letnią tradycją w przewozach pasażerskich w Polsce i za granicą.

Obecnie obsługujemy warszawskie, krakowskie i bartoszyckie autobusowe linie miejskie.
Jako właściciel 8 Spółek PKS na terenie Mazowsza i Mazur obsługujemy regionalne, międzymiastowe i dalekobieżne linie autokarowe. Wykonujemy również przewozy okazjonalne, pracownicze i turystyczne na terenie kraju i za granicą. Nasza flota to ponad 1000 autobusów i autokarów. Posiadamy nowoczesne pojazdy marek Solaris, Iveco, Autosan, Mercedes, Volvo, Scania i Man o różnej wielkości przeznaczone do obsługi komunikacji miejskiej i dalekobieżnej i turystycznej. Ponadto Mobilis Sp. z o.o. jest właścicielem holenderskiej Spółki EBS Transportation BV, która obsługuje komunikację miejską na terenie Holandii. Codziennie 221 nowoczesnych autobusów marki Scania wozi pasażerów z regionu Waterland do centrum Amsterdamu.
100-procentowym właścicielem Mobilis Sp. z o.o. jest firma Egged, największy przewoźnik autobusowy w Izraelu oraz jeden z największych przewoźników pasażerskich na świecie.

Więcej informacji o naszych usługach i Spółkach znajdziecie Państwo na poszczególnych podstronach,  w tym podstronach naszych oddziałów (poszczególnych spółek PKS)

PKS Mława
PKS Ciechanów
PKS Mińsk Mazowiecki
 PKS Płock
 PKS Piotrków Trybunalski