ZNAJDŹ POŁĄCZENIE I KUP BILET   

TABLICZKA PRZYSTANKOWA   

KOMUNIKATY / ...

Zmiana rozkładu jazdy na trasie MIŃSK MAZ. - WARSZAWA od 01.01.2017

Szanowni Pasażerowie,

informujemy, że od dn. 1 stycznia 2017 ulega zmianie rozkład jazdy na trasie MIŃSK MAZ. - WARSZAWA.

Dla Państwa wygody zlikwidowaliśmy kilka przystanków na tej trasie, aby podróż odbywała się sprawniej i na czas. Jednocześnie utrzymaliśmy dużą częstotliwość kursów, aby każdy z Państwa mógł wybrać najdogodniejszą porę podróży. Przy tej okazji przypominamy, że zakup biletu miesięcznego jest najkorzystniejszą ofertą cenową dla naszych klientów.

Zachęcamy do sprawdzania połączeń na naszej stronie mobilis.pl w wyszukiwarce lub pobranie na własny telefon elektronicznej tabliczki przystankowej z interesującego Państwa miejsca (dane w systemie będą dostępne od 28.12.2016).

Jednocześnie informujemy, że w związku ze zmianami istnieje konieczność zakodowania ponownie em-karty, co można zrobić na dworcu autobusowym w Mińsku Maz. Z myślą o naszych pasażerach kasy dworcowe będą otwarte dłużej niż zwykle. Szczegółowy harmonogram otwarcia kas dworcowych znajdą Państwo TUTAJ.

Nowy rozkład jazdy na powyższej trasie zamieszczamy również do pobrania (prosimy kliknąć w wybrany kierunek):

Warszawa - Mińsk Maz.

Mińsk Maz. - Warszawa

Warszawa - Mińsk Maz. przez al. Zieleniecką (w obie strony)

 

W przypadku jakichkolwiek pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 728 445 891 w dni robocze, w godzinach 07:00-15:00.

*Załączony rozkład jazdy prezentuje odcinek Mińsk Maz. dworzec autobusowy - Warszawa. Część kursów jest realizowana z zajezdni PKS Mińsk Maz. i ma więcej przystanków w samym mieście Mińsk Maz. Prosimy o sprawdzanie interesujących Państwa połączeń z innych przystanków poprzez pobranie elektronicznej tabliczki przystankowej lub o skorzystanie z wyszukiwarki połączeń.

22.12.2016, 16:04