ZNAJDŹ POŁĄCZENIE I KUP BILET   

TABLICZKA PRZYSTANKOWA   

KOMUNIKATY / ...

Z Giżycka do Warszawy szybciej i taniej

Zapraszamy do korzystania z naszej nowej i lepszej oferty na trasie GIŻYCKO - WARSZAWA.

Od 10 kwietnia 2017 wprowadzamy nowy rozkład jazdy, gdzie czas przejazdu na całej trasie został skrócony aż o 65 minut. Sprawdź w naszej wyszukiwarce połączeń lub pobierz TUTAJ.

Dodatkowo TNIEMY ceny biletów nawet o 50%:

  • Giżycko - Warszawa już za 35 zł
  • Orzysz - Warszawa już za 30 zł
  • Kolno - Warszawa już za 25 zł
  • Ostrów Maz. - Warszawa już za 15 zł

Zachęcamy do korzystania z możliwości dogodnej przesiadki do metra warszawskiego na dworcu Warszawa Wileńska - w maksymalnie kilkanaście minut dotrzecie Państwo w dowolne miejsce w centrum stolicy. Z kolei przystanek przy dworcu Warszawa Wschodnia to idealne miejsce do przesiadki do Szybkiej Kolei Miejskiej, która między innymi dojeżdża do centrum lub lotniska im. F. Chopina.

Kursy będą realizowane wysokiej klasy autobusami Scania A30 wyposażonymi w klimatyzację, darmowy dostęp do internetu oraz komfortowo rozstawionymi rzędami skórzanych foteli. Dodatkowo dla Państwa wygody będzie można doładować swój telefon lub tablet w czasie podróży w gniazdkach rozmieszczonych w całym autobusie.

Mamy też dla Państwa kolejne udogodnienie - możliwość płatności kartą bankową za bilet u kierowcy. Przypominamy, że możecie Państwo zakupić też bilet online na naszej stronie, używając panelu w lewej części, bez żadnych dodatkowych opłat transakcyjnych.

A dla naszych ulubionych pasażerów - dzieci, uczniów, studentów i seniorów mamy oczywiście specjalne zniżki. Szczegóły można sprawdzić TUTAJ.

Zapraszamy do podróżowania z nami.

06.04.2017, 11:11