ZNAJDŹ POŁĄCZENIE I KUP BILET   

TABLICZKA PRZYSTANKOWA   

KOMUNIKATY / ...

Ważna informacja dla pasażerów

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy poinformować, że Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy PKS w Ostrołęce S.A. w dniu 15.02.2018 r. podjęło uchwałę o rozwiązaniu Spółki i otwarciu jej likwidacji.

Jednocześnie chcemy Państwa zapewnić i podkreślić, że naszą intencją jest, aby komunikacja na trasach obsługiwanych przez PKS w Ostrołęce S.A. w likwidacji była realizowana do 30.06.2018 r. bez zmian. Z naszej strony zabezpieczenie pewności podróży dla naszych Pasażerów jest priorytetem.

W chwili obecnej jesteśmy w ścisłym kontakcie w władzami lokalnymi, aby pomóc wypracować rozwiązania komunikacyjne dla poszczególnych gmin po zamknięciu naszej działalności transportowej z końcem czerwca 2018 r.

W obecnych realiach nasz model biznesowy, który obejmował kompleksową obsługę przewozów szkolnych i linie lokalne oraz miał zapewniać mieszkańcom regionu dogodną siatkę połączeń, nie sprawdzał się i pozostawał długoterminowo nierentowny. Wynika to między innymi z braku uregulowań prawnych, które zapewniałyby stabilne podstawy do inwestowania i rozwoju.

 

Likwidatorzy PKS w Ostrołęce S.A. w likwidacji

16.02.2018, 10:10