ZNAJDŹ POŁĄCZENIE I KUP BILET

TABLICZKA PRZYSTANKOWA

OFERTY PRACY / ...

Szukamy osoby na stanowisko Dyspozytor Instruktor (Warszawa Ursus)

Zakres obowiązków:

  • praca na dyspozytorni - koordynacja przewozów autobusowych dla komunikacji miejskiej w Warszawie
  • praca na posterunkach wyznaczonych w mieście

Zapewniamy:

  • stałą pracę w systemie zmianowym w młodym i dynamicznym zespole
  • umowę o pracę oraz system premiowy
  • warszawską kartę miejską na I i II strefę
  • pakiet medyczny

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz interpersonalne
  • samodzielność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • prawo jazdy kat B i D + Świadectwo kwalifikacji  na przewóz osób
  • znajomość topografii oraz układu komunikacyjnego miasta
  • znajomość zagadnień związanych z komunikacją miejską

Jesteś zainteresowany?

Wyślij swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@mobilis.pl

05.10.2016, 14:02