ZNAJDŹ POŁĄCZENIE I KUP BILET

TABLICZKA PRZYSTANKOWA

OFERTY PRACY / ...

Szukamy osoby na stanowisko Elektronik autobusowy (Warszawa Ursus)

Zakres obowiązków:

  • naprawa, przegląd systemów elektroniki autobusowej poprzez montaż i demontaż części zamiennych/zespołów systemu informacji pasażerskiej, kasowników, biletomatów oraz systemu zliczania pasażerów i monitoringu
  • kontrola stanu działania urządzeń systemów elektronicznych w autobusach
  • konserwacja urządzeń systemów elektronicznych w autobusach

Zapewniamy:

  • stałą pracę w systemie zmianowym w młodym i dynamicznym zespole
  • szkolenie z systemów elektronicznych używanych w autobusach komunikacji miejskiej oraz  możliwość rozwoju zawodowego
  • umowę o pracę oraz system premiowy
  • warszawską kartę miejską na I i II strefę
  • pakiet medyczny

Wymagania:

  • ukończona szkoła zawodowa lub technikum elektroniczne lub elektryczne
  • łatwość przyswajania wiedzy
  • umiejętność pracy w grupie
  • prawo jazdy kat. B

Jesteś zainteresowany?

Wyślij swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@mobilis.pl

05.10.2016, 14:02