ZNAJDŹ POŁĄCZENIE I KUP BILET   

TABLICZKA PRZYSTANKOWA   

OFERTY PRACY / ...

Masz prawo jazdy kategorii D? 

Szukamy kobiet i mężczyzn do pracy w komunikacji miejskiej w Krakowie. Dołącz już dziś do naszego zespołu!

 

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenie z topografii miasta oraz cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe,
  • pomoc finansową i merytoryczną w uzyskaniu niezbędnych dokumentów do wykonywania zawodu,
  • pracę na nowoczesnym taborze,
  • prywatną opiekę medyczną dla pracownika,
  • elastyczność w ustalaniu grafików pracy,
  • umundurowanie,
  • dodatkowe świadczenia jak m.in. możliwość spędzenia wakacji w ośrodku wypoczynkowym na Mazurach w atrakcyjnych cenach,
  • dla osób bez uprawnień możliwość ich sfinansowania.

 

Czekamy właśnie na Ciebie!

mail: krakow@mobilis.pl

telefon: (+12) 684 00 45 w godz. 9:00-16:00

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mobilis Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”

Administratorem danych jest Mobilis Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie: ul. Posag 7 Panien 8, 02-495 Warszawa. Dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania. W powyższych kwestiach prosimy o wysłanie maila na adres: krakow@mobilis.pl. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ponadto informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami. Dane osobowe przechowywane będą do czasu zakończenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu.  Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacyjnych prosimy o zamieszczenie na swoim CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mobilis Sp. z o.o. również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

06.08.2019, 11:11